Hakkımda

Doç. Dr. Erkam Kömürcü

Özel Jimer Hastanesi – Bursa

Haziran 2020 – Halen devam ediyor

Kısa Özgeçmiş

1979 Ankara doğumlu Erkam Kömürcü ilk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra 1996 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’inde tıp eğitimine başlamıştır. 2002 yılında mezun olarak Eylül 2002 dönemi Tıpta Uzmanlık Sınavını (TUS) kazanarak Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği’nde uzmanlık eğitimine başladı. 2008 yılında uzmanlık tezini verip sınavda başarılı olarak başarıyla ortopedi ve travmatoloji uzmanı olmuştur.

Askerlik görevini GATA TSK Rehabilitasyon Merkezi’nde yedek subay olarak yerine getiren Erkam Kömürcü mecburi hizmetini Sağlık Bakanlığı Aksaray Devlet Hastanesi’nde tamamlamıştır.

2011 yılında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Yardımcı Doçent olarak atanan Erkam Kömürcü 2013 yılında Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles’de omurga üzerine dünyaca ünlü UCLA Spine Center’de Prof. Dr. Jeffrey C. Wang nezaretinde 3 ay omurga cerrahisi eğitimini tamamladı.

2015 yılında girdiği Doçentlik Sınavında başarılı olarak Doçent ünvanını almaya hak kazanan akademisyen çocuk ve yetişkin omurga cerrahisi, erişkin eklem rekonstriksiyonu (kalça ve diz protezleri), spor travmaları, pediatric ortopedi alanında oldukça tecrübelidir.

Doç. Dr. Erkam Kömürcü İngilizce bilmekte olup evli ve 3 kızı mevcuttur. Eşi Nur Sultan Kömürcü avukat olup serbest avukat olarak çalışmaktadır.

Eğitim

Görevler

İdari Görevler

Son İki Yılda Verdiği Lisans ve Lisansüstü Düzeydeki Dersler

Bilimsel Kuruluşlara Üyelikler

Fellowship Deneyimleri

Uluslararası Hakemli Dergilerde Yayımlanan Makaleler

Uluslararası Bilimsel Toplantılarda Sunulan Ve Bildiri Kitabında (Proceedings) Basılan Bildiriler

Yazılan Uluslararası Kitaplar veya Kitaplarda Bölümler

Ulusal Hakemli Dergilerde Yayımlanan Makaleler

Ulusal Bilimsel Toplantılarda Sunulan Ve Bildiri Kitaplarında Basılan Bildiriler

Diğer Yayın Bilgileri

Mesleki Sertifikalar ve Katıldığı Kurslar

Tıpta Uzmanlık Tez Başlığı ve Özeti